BackgroundRemover.app


Отстранете ја позадината на сликата*Датотеките се избришани по 24 часа


или Повлечете и пуштете ги датотеките овде


Поставување

0%

Отстранете ја позадината на сликата: Како да се отстрани позадината од сликата

1. За да конвертирате отстранета позадина од слика, повлечете и испуштете или кликнете на нашата област за поставување за да ја поставите датотеката

2. Вашата датотека ќе оди на ред

3. Нашиот софтвер за машинско учење/вештачка интелигенција ќе ја отстрани сликата за заднина

4. Зачувајте го вашиот PNG со отстранета позадина.

Отстранете ја позадината на сликата

Оценете ја оваа алатка

4.515151515151516/5 - 33 гласови
Или оставете ги вашите датотеки тука


7925
Конвертирани датотеки
Проект со отворен код. Проверете го кодот што ја извршува оваа алатка на GitHub . Направено од nadermx

Политика за приватност Услови на услугата За нас Контактирајте не API

© 2022 BackgroundRemover.app | VPS.org LLC